O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

Novinka
balony-s-vlastnou-potlacou1.jpg
balony-s-vlastnou-potlacou2.jpg
balony-s-vlastnou-potlacou3.jpg

Balóny s vlastnou potlačou

Balóny s potlačou sú ideálnym spôsobom, ako zaujať a zapôsobiť na vašich zákazníkov či návštevníkov podujatia. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a farieb, a samozrejme, na každý balón nanesieme potlač podľa vašich predstáv. Vaše logo, nápis alebo grafiku vytlačíme s precíznosťou a starostlivosťou, aby výsledný produkt bol dokonalý. Okrem tradičných farebných možností, ponúkame tiež metalické farby a transparentné balóny s potlačou.

Zobraziť podrobnosti

Na objednávku | Kód produktu: 239 | Minimálny odber: 25

Nahrajte prílohu
Kliknite sem alebo presuňte sem súbor ktorý chcete nahrať.

O produkte


Balóny s vlastnou potlačou sú vhodné pre rôzne príležitosti - od firemných eventov až po súkromné oslavy, svadby, detské oslavy. Okrem toho môžu byť aj skvelým nástrojom pre marketingové kampane a zvýšenie viditeľnosti značky. Či už potrebujete vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru, alebo jednoducho chcete zanechať trvalý dojem, balóny sú tou správnou voľbou. 

Balóny s vlastnou potlačou

  • klasické balóny
  • metalické balóny
  • transparentné balóny
  • latexové balóny
  • svadobné balóny
  • balóny s logom

Unikátne balóny s vlastnou potlačou

Radi by sme vám predstavili náš produkt - balóny s vlastným potlačou, ktoré vytvoria nezabudnuteľný zážitok pre vašich zákazníkov či návštevníkov podujatia. S našimi balónmi s potlačou máte možnosť vytvoriť originálny prvok, ktorý poteší všetkých zákazníkov.

Viacero možností farieb a materiálov

Ponúkame vám rôzne možnosti, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb a predstáv. Na výber sú latexové, metalické aj transparentné balóny, ktoré sú kvalitne spracované a odolné proti poškodeniu. Pre tých, ktorí hľadajú niečo iné, transparentné balóny s potlačou vytvoria zaujímavý efekt, kedy svetlo preniká zvnútra balóna. 

Možnosť potlače vlastným motívom

Na každý balón nanesieme potlač podľa vašich predstáv, a to nielen jednofarebne, ale aj farebnými kombináciami, fotografiami, logami či grafickými prvky. Vďaka našej vysokokvalitnej technológii potlače sú všetky detaily vašej grafiky presne a precízne nanášané na každý balón. 


Neváhajte a objednajte si svoje vlastné balóny s potlačou ešte dnes. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s každým krokom. Chcete, aby vaše balóny boli originálne a nezabudnuteľné? Využite našu ponuku grafiky na mieru a spoločne doladíme vašu predstavu do dokonalosti. Náš tím grafických dizajnérov vám pomôže s výberom farieb, grafickými prvkami, písmom a celkovým dizajnom, ktorý presne zodpovedá vašim požiadavkám a potrebám. Pri tvorbe grafického návrhu máte úplnú kontrolu nad každým detailom a my sa postaráme o to, aby výsledný produkt bol presne taký, ako ste si predstavovali.
Minimálny odber pri potlači 1 farbou je 25 ks.
Balóny s plnofarebnou grafikou tlačíme od 5.000ks. 

Chcete si objednať balóny s vlastnou potlačou? Kontaktujte nás 0948 073 915 alebo info@ghexpo.sk

Na stiahnutie


Hodnotenie


Pridať hodnotenie

Balóny s vlastnou potlačou


Nahrajte obrázky
Kliknite sem alebo presuňte sem obrázky ktorý chcete nahrať.

Newsletter

Prihláste sa do newslettra pre najlepšie ponuky

Grafický návrh

Potrebujete grafický návrh? Radi Vám pomôžeme.

Chcem návrh

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať