O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

Krabičky na makrónky

Krabičky na makrónky

Vitajte na našej stránke venovanej elegantnému prezentovaniu vašich lahodných cukrárenských výrobkov. U nás nájdete dokonalé riešenie v podobe krabičiek na makarónky, ktoré nie sú len funkčné, ale aj štýlové. Ponúkame rôznorodé druhy krabičiek na makarónky, a to s osobným nádychom vďaka možnosti špeciálnej potlače, ktorú si môžete sami zvoliť. Vaše sladké kreácie tak budú nielen lahodné, ale aj vizuálne pôsobivé. 

Novinka

Reklamný textil a predmety

Krabička na makrónky s potlačou 130x52x52 mm

Novinka

Reklamný textil a predmety

Krabička na makrónky s potlačou 180x52x52 mm

Nízka cena

Reklamný textil a predmety

Krabička na makrónky biela 130x52x52 mm

Vyberte si zo širokej škály krabíc a obalov, aby ste dokonale doplnili váš výrobok a robili dojem na vašich zákazníkov. S našimi krabicami na zákusky bude vaša prezentácia ešte sladšia.

Personalizované krabičky na makrónky

Ak chcete prezentovať svoje výrobky a ponúknuť vašim zákazníkom niečo viac, sú tu pre vás krabičky na makrónky s vlastným motívom. Môžete si zvoliť obľúbenú farbu, motív a doplniť vlastné logo. Vaša značka bude hneď na očiach a ľahko zapamätateľná. Je to iba na vás, či máte radi jednoduchosť a chcete na krabičku iba svoje logo alebo máte radi bohatý motív prispôsobíme grafiku vášmu želaniu.

Krabičky na makrónky a ich funkcia

chránia váš krehký výrobok

prezentácia vašich cukrárenských výrobkov

ľahká manipulácia a prenos zákuskov

prezentácia vašej značky

Ako si vytvorím vlastný dizajn?

Máte k dispozícii dve úžasné možnosti na prispôsobenie. Prvá možnosť je vytvoriť si vlastný dizajn pomocou nášho inovatívneho editora PitchPrint. Stačí prejsť na stránku produktu a stlačiť tlačidlo „Vytvoriť vlastný motív“, čo vás okamžite zavedie do nášho dizajnovacieho prostredia. V rámci tohto nástroja môžete vybrať grafiky podľa vášho vkusu a pridať ľubovoľný text či dokonca svoje vlastné logo.

Pre tých, ktorí by si radšej poradili s profesionálnymi rukami, tu je druhá možnosť - kontaktovať nás. S radosťou vám pomôžeme s grafickým spracovaním, aby ste dosiahli presne to, čo máte na mysli. Vaša jedinečná vizuálna predstava sa tak môže stať skutočnosťou s jednoduchosťou a štýlom.

S okienkom či bez? 

Vyberte si podľa svojich preferencií. Naše papierové krabičky a krabičky na zákusky sú k dispozícii s elegantným okienkom alebo bez neho. Táto možnosť prispôsobenia vám umožňuje vybrať si presne ten štýl, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a estetike.

A to nie je všetko. Ak by ste radi ešte viac zdôraznili vaše výrobky, neváhajte sa pýtať na naše ďalšie možnosti prispôsobenia. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť krabičky presne podľa vašich predstáv a podčiarkli tak jedinečnosť vášho produktu.


Ak máte záujem odznaky neváhajte nás kontaktovať na +421 948 073 915 alebo emailom info@ghexpo.sk

Newsletter

Prihláste sa do newslettra pre najlepšie ponuky

Grafický návrh

Potrebujete grafický návrh? Radi Vám pomôžeme.

Chcem návrh

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať