O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

Reklamné cukríky

Vitajte na našej sladkej stránke a vyberte si reklamné cukríky z našej rozmanitej ponuky. Ak hľadáte originálny spôsob, ako propagovať svoju značku a zároveň potešiť svojich zákazníkov, ste na správnom mieste. Naše reklamné cukríky sú skvelým spôsobom, ako zanechať trvalý dojem a získať si obľubu u vašej cieľovej skupiny. Každý má predsa rád sladký darček, a naše reklamné cukríky sú vynikajúcim spôsobom, ako potešiť svojich zákazníkov. 

Reklamné sladkosti

Reklamné cukríky Klasik

Reklamné sladkosti

Reklamné cukríky Twist

Reklamné sladkosti

Reklamné cukríky s logom

Novinka Odporúčané

Reklamné sladkosti

Reklamné cukríky Mint

od 2.40 €

Novinka

Reklamné sladkosti

Reklamné žuvačky

Novinka

Reklamné sladkosti

Reklamné lízatká

Naša rozmanitá ponuka vám umožňuje vybrať si z rôznych chutí a farebných kombinácií, aby ste mohli vytvoriť vlastný jedinečný darček. Či už potrebujete reklamné cukríky pre podujatie, firemnú akciu alebo jednoducho ako drobné obdarovanie, sme tu pre vás.

Naša kolekcia reklamných cukríkov je plná pestrofarebných a chutných možností, ktoré vám umožnia prispôsobiť si ich presne podľa vašich potrieb. Sme hrdí na to, že naše cukríky sú vyrobené z kvalitných surovín, ktoré zaručujú ich skvelú chuť a atraktívny vzhľad. 

Reklamné cukríky s logom

Naša ponuka vám poskytuje skvelú možnosť personalizácie obalu cukríkov na mieru, aby ste mohli vyjadriť svoju jedinečnú značku a prilákať pozornosť svojich zákazníkov. S našou profesionálnou potlačou v 1 až 4 farbách pantone môžete svoje reklamné cukríky upraviť podľa svojich presných požiadaviek. Vaše logo, slogan alebo iný grafický prvok sa tak stane neoddeliteľnou súčasťou sladkého zážitku, ktorý si vaši zákazníci budú pamätať.

Cukríky s vlastným logom a minimálne množstvo

Sme flexibilní aj pokiaľ ide o objednávkové množstvo. Už od 25 kg si môžete objednať a využiť tak výhodný balík. Takže či už potrebujete malé množstvo pre menšie podujatia alebo veľkú zásobu pre veľké firemné akcie, sme pripravení vyhovieť vašim potrebám.

Balené reklamné cukríky

Sme tiež radi, že vám môžeme ponúknuť rôzne možnosti balenia. Na výber máte medzi praktickým flowpack balením alebo elegantným twist wrap balením. Môžete si vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim preferenciám a spĺňa vaše požiadavky na prezentáciu vašej značky.

Použitie reklamných cukríkov

  • značková propagácia sladkou formou
  • sladkým darčekom oslovte zákazníkov
  • nezabudnuteľný dojem s personalizovanými cukríkmi
  • jednoduchý a efektívny marketingový nástroj
  • podpora rôznych podujatí 

Prečo by ste mali zvoliť práve naše reklamné cukríky?

Okrem ich vynikajúcej kvality a lahodného okamihu radosti, ktorý prinášajú, naše produkty sú tiež šikovným marketingovým nástrojom. Všetky naše cukríky môžeme plne personalizovať podľa vašich požiadaviek. Môžete pridať svoje logo, slogan alebo odkaz a vaša značka sa tak dostane priamo do rúk zákazníkov. Reklamné cukríky majú široké využitie. Môžete ich rozdávať na veľtrhoch, konferenciách, firemných akciách, alebo ich umiestniť v recepcii svojej firmy či obchode. Ich sladká príchuť a esteticky príjemné balenie pritiahnu pozornosť a budú si ich pamätať. Vaša značka sa tak stane súčasťou ich každodenného života.

Nehľadajte ďalej! Naše reklamné cukríky sú to, čo potrebujete pre úspešnú propagáciu vašej značky. Kontaktujte nás pre nezáväznú cenovú ponuku.

Newsletter

Prihláste sa do newslettra pre najlepšie ponuky

Grafický návrh

Potrebujete grafický návrh? Radi Vám pomôžeme.

Chcem návrh

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať