O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

Odznaky

Odznaky

Odznaky sú malými reklamnými pokladmi, ktoré nosia vaše myšlienky a šíria posolstvo vašej značky alebo firmy. S radosťou vám ponúkame možnosť mať svoje vlastné personalizované odznaky na mieru s motívom, aký si navrhnete. Či už ide o podnikateľskú identitu, podporu kampane alebo jednoducho vyjadrenie vášho individuálneho vkusu, naše odznaky budú hrať úlohu v tom, ako sa prezentujete svetu.

Odporúčané

Marketingové materiály

Odznaky priemer 25 mm

od 0.34 €

Zlatá stredná cesta

Marketingové materiály

Odznaky priemer 38 mm

od 0.42 €

Novinka

Marketingové materiály

Odznaky priemer 56 mm

od 0.44 €

Novinka

Marketingové materiály

Gravírované odznaky

od 1.32 €

Reklamné odznaky, predstavujú ešte efektívnejší spôsob šírenia informácií ako tradičné letáky a plagáty. Tieto jednoduché, praktické a esteticky milé objekty môžu slúžiť nielen ako prostriedok propagácie, ale aj ako originálne darčeky alebo spomienky na vaše dôležité udalosti alebo myšlienky. Sú bezpochyby univerzálne, kompaktné a pohodlné na nosenie, pričom neprekážajú ich nositeľovi.

Výroba odznakov 

Spoľahnite sa na nás. Už niekoľko rokov sa venujeme výrobe odznakov a naše ruky vytvorili tisícky unikátnych kúskov. Našou špecializáciou je výroba odznakov s pinom, ktoré sú nielen veľmi obľúbené, ale aj cenovo dostupné.

Odznaky na mieru a ich veľkosti

V súčasnosti u nás nájdete odznaky s priemerom 25 mm, 38 mm a 56 mm. Je už len na vás, ktorá veľkosť vám bude vyhovovať najviac. Ak však plánujete na odznaky umiestniť fotografiu odporúčame vám veľkosť odznakov s priemerom 38 mm a 56 mm.

Šikovný editor PitchPrint a vytvorenie grafiky na mieru

Určite ste si všimli, že si na našom e-shope viete vytvoriť grafiku na odznaky aj sami. Stačí kliknúť na button Vytvoriť si vlastný motív. Presmeruje vás to do editora PitchPrint, kde si môžete zvoliť pozadie, farby, texty, fonty a vložiť aj vlastné logo alebo motív. Uložíte a môžete odoslať objednávku. My si už váš motív stiahneme a vytlačíme.  Ak si však na grafiku netrúfate, sme tu pre vás. Naši šikovný grafici vám pripravia návrh na mieru. Odošlite objednávku na odznaky a my vás budeme obratom kontaktovať pre bližšie informácie.

Ako pripraviť grafiku na odznaky?

Pri príprave grafiky je dôležité dodržiavať určité pravidlá, ktoré zaručia kvalitné výsledky. Ako si všimnete aj pri používaní nášho editora, je dôležité mať pozadie grafiky väčšie, než je konečný rozmer odznaku. Toto je kvôli tomu, že okraj grafiky sa pri výrobe ohýba dozadu. Tento ohýbaný okraj je pre vás označený červenou líniou. Aj zelená línia má svoj význam. Táto línia vás upozorňuje, aby ste dôležité texty a motívy neposúvali až na samý okraj odznaku, ale aby ste ich umiestnili vnútri tohto kruhu. Týmto spôsobom zabezpečíte, že vaša grafika bude vyzerať najlepšie a bude pripravená pre dokonalú výrobu odznakov.