O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

športové trofeje

Športové trofeje: Oceňte výnimočné úspechy štýlovo a s originalitou

S veľkým nadšením vytvárame pre vás unikátne dizajny športových trofejí, ktoré vás a vaše udalosti vystavia v najlepšom svetle.

V dnešnom svete, kde originalita a osobitý štýl stoja v popredí, sme si uvedomili dôležitosť ponúkať niečo viac než len bežné trofeje. A veľkým nadšením vytvárame pre vás unikátne dizajny športových trofejí, ktoré vás a vaše udalosti vystavia v najlepšom svetle.


Originálne športové trofeje, poháre a ďalšie

Radi vám predstavíme našu kolekciu - trofeje na mieru, ktoré sú určené pre tých, ktorí túžia po niečom viac než len po bežnom zlate a striebre. Pre nás je výroba trofejí na mieru srdcovkou, pretože veríme, že každá športová udalosť si zaslúži niečo špeciálne. Stereotypné poháre už dávno zostali v minulosti. V dnešnej dobe je dôležité vyčnievať z davu a pritiahnuť pozornosť vlastným jedinečným dizajnom a nápaditosťou. Naše trofeje na mieru sú práve tým správnym riešením pre tých, ktorí hľadajú niečo viac.


Športové poháre a trofeje sú pre nás záľubou a zameriavame sa na precíznosť a kvalitu. Každý kúsok je starostlivo vyrobený s odbornosťou a dôrazom na detaily. Vytvárame jedinečné športové trofeje, ktoré odrážajú výnimočnosť a úspech udalostí, a zároveň ocenia snahu a vynikajúce výkony jej účastníkov. Nech už ide o malé súťaže alebo veľké športové podujatia, naše trofeje vám pomôžu vytvoriť nezabudnuteľné a cenné spomienky. Každý kúsok je vytvorený s vašou vlastnou víziou, aby výsledok bol práve taký, aký si predstavujete.

Drevené trofeje a dizajnový kúsok v jednom

Pre nás je drevo synonymom elegancie a prirodzenej krásy a preto sme ho zvolili ako hlavný prvok pre naše športové trofeje. Každý kúsok dreva, ktorý použijeme, je starostlivo vybraný a spracovaný, aby zachoval svoju autentickú povahu. Jeho prírodné štruktúry, teplé farby a textúra pridávajú našim trofejam jedinečný charakter a estetickú hodnotu. Drevo tak vytvára výnimočné pripomienky a ocenenie pre víťazov a účastníkov športových podujatí.


Športové trofeje z dreva

  • prírodný materiál

  • dizajnový kúsok

  • personalizácia na mieru

  • jedinečný tvar

Športové trofeje a ich personalizácia na mieru

Gravírovanie športových trofejí  na mieru je ďalším spôsobom, ako pridať osobný dotyk. S precíznosťou a zručnosťou gravírujeme názvy udalosti, mená víťazov, dátumy a to priamo do dreva. Týmto spôsobom sa každá trofej stáva jedinečnou a osobnou pamiatkou, ktorá bude slúžiť ako trvalá pripomienka športového úspechu. Vytváranie personalizovaných športových trofejí sa s nami stáva ešte viac jedinečným vďaka širokej možnosti doplnenia gravírovacej fólie v zlatej, striebornej a bronzovej variante. Týmto spôsobom dokážeme ešte viac oživiť trofeje a pridať im elegantný a luxusný dotyk.


Trofeje na mieru a možnosti personalizácie

  • gravírovanie laserom priamo do dreva

  • gravírovanie do fólie ( zlatá, strieborná, bronzová)


Športové trofeje zo skla

Sklenené trofeje sú ešte viac osobitné vďaka možnosti UV potlače. Táto inovatívna technológia nám umožňuje s presnosťou a vernosťou preniesť vaše logo, texty, obrazy alebo iné grafické prvky priamo na povrch skla. Výsledkom je detailný a výrazný obraz, ktorý pôsobí živo a dlhotrvajúco. S UV potlačou máme možnosť pracovať so širokým farebným spektrom, čo nám umožňuje reprodukovať rôzne odtiene a tóny. Bez ohľadu na to, či si želáte elegantné čierne potlačenie, čistú bielu potlač alebo aj farebné fotografie a portréty, naše sklenené športové trofeje vám poskytnú možnosť vyjadriť vašu kreativitu a vyniknúť.


Sklo je ideálne médium pre zobrazenie jemných detailov a hry s prenikajúcim svetlom. Naše sklenené trofeje s UV potlačou zachytia každý detail a zaujmú svojou výnimočnou vizuálnou kvalitou. Okamžite pritiahnu pozornosť a vytvoria dojem luxusu a exkluzivity. Navyše, naše sklenené trofeje sú plne personalizovateľné na mieru. Môžeme prispôsobiť rozmer, tvar a dizajn trofeje podľa vašich individuálnych požiadaviek. S UV potlačou máte možnosť vytvoriť skutočne unikátne a špeciálne trofeje, ktoré budú odrážať význam vašich udalostí.Sme pripravení vytvoriť pre vás jedinečné a osobitné trofeje, poháre trofeje, ktoré vynikajú svojou precíznosťou a výrazným designom. Nech už ide o súťaž, športové podujatie alebo významné ocenenie, naše trofeje budú vyjadrovať rešpekt voči športovcom a ich úspechom. 

Nechajte sa inšpirovať naším portfóliom a neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi spolupracovať s vami, aby sme vytvorili trofeje, ktoré budú potešením pre všetkých.


Ak chcete byť stále informovaný o novinkách ghexpo sledujte naše sociálne siete facebook a instagram

Newsletter

Prihláste sa do newslettra pre najlepšie ponuky

Grafický návrh

Potrebujete grafický návrh? Radi Vám pomôžeme.

Chcem návrh

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať