O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

Darčekové balenie vína

Darčekové balenie vína

Pokiaľ sa snažíte nájsť to dokonalé darčekové balenie na víno, tak ste práve dorazili na správne miesto. Naša ponuka obalov na víno vám otvára dvere k tomu, aby ste mohli svoje obľúbené víno premeniť na nezabudnuteľný darček pre vašich blízkych, obchodných partnerov alebo vašich klientov.

100% slovenský produkt

Darčekový box na jedno víno

od 2.70 €

100% slovenský produkt

Darčekový box na dve vína

od 3.60 €

100% slovenský produkt

Darčekový box na tri vína

od 3.60 €

Nízka cena

Darčeková taška na víno

od 1.80 €

Výnimočné obaly na víno

Ako spoločnosť sa iste často ocitnete v situácii, keď chcete obdarovať vašich obchodných partnerov či klientov výnimočným spôsobom. Nechajte nás sa o to postarať a objednajte si obaly na víno, ktoré vám vieme prispôsobiť podľa vašich potrieb. S možnosťou personalizácie sa vaša firma stáva súčasťou každého darčeka, či už je to prostredníctvom loga firmy alebo osobného odkazu. Týmto spôsobom pripomeniete vašim partnerom, kolegom a zamestnancom spoločné úspechy a budete v ich mysliach ako spoľahlivý a pozorný partner.

Darčekové krabice na víno a ich personalizácia

Možností ako personalizovať obaly na víno je niekoľko. Prvou variantou je UV potlač, ktorá tlačí v čiernobielej škále a dokáže potlačiť celú plochu obalu. Grafické spracovanie a návrh je len na vás, radi vám s ním pomôžeme. Ďalšou variantou sú samolepky  rôznych tvarov a materiálov, ktoré vám samozrejme na boxy prilepíme. 

Víno v darčekovom balení ako poďakovanie pre zamestnancov:

Potešte vašich zamestnancov špeciálnymi balíčkami, ktoré ocenia ich odhodlanie a oddanosť. Nech sú to Vianoce či významné jubileá vašej firmy, tieto príležitosti si zaslúžia osobitnú pozornosť. Milý darček pre verných zamestnancov bude výrazom vďaky za ich prínos a posilní vaše vzťahy s celým tímom.

Darčeky pre firmy:

Upevnite vzťahy so svojimi obchodnými partnermi  a obdarujte ich vínom v darčekovom balení. Skombinujte kvalitu a eleganciu v jednom.

Darčeky pre obchodných partnerov:

Preukážte vašim partnerom, že ich vážite, vyberajte z našich vyberaných darčekových balení vína, ktoré potešia. Darčeky pre obchodných partnerov si u nás vyberiete a verte, že malá pozornosť vždy poteší každého.


Newsletter

Prihláste sa do newslettra pre najlepšie ponuky

Grafický návrh

Potrebujete grafický návrh? Radi Vám pomôžeme.

Chcem návrh

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať