O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

Odporúčané
darcekovy-box-office-6-gravir.jpg
darcekovy-box-office-3.jpg
darcekovy-box-office-4.jpg
darcekovy-box-office-5.jpg
darcekovy-box-office-7.jpg
darcekovy-box-office-2.jpg

Darčekový box Office

Hľadáte ideálny darček pre kolegu, biznis partnera alebo klienta? Náš darčekový box Office je kombinácia praktičnosti a elegancie v jednom. V dizajnovom obale a samolepkou, ktorú vám prispôsobíme vašej firemnej identite.

Zobraziť podrobnosti

Na objednávku | Kód produktu: 278

Farba

Cena celkom s DPH: 10.00 €
Cena bez DPH: 8.33 € Cena za 1ks bez DPH: 8.33 €


O produkte

Rozmer175x235x15 mm

Darčekový box Office je exkluzívnym darčekom pre tých, ktorí ocenia krásu a praktičnosť. Tento box je viac ako ľen obyčajný darček; je to prejav elegancie a organizácie. Otvorte tento krásne zhotovený darčekový box a objavte jeho vnútro plné možností. Diár vám pomôže udržať krok s vašimi dôležitými termínmi, zatiaľ čo nádherne dizajnové pero vám umožní zachytiť vaše myšlenky a nápady so štýlom.

Nezáleží na tom, či ide o profesionálne poznámky alebo osobné úvahy, tieto predmety vám pomôžu vytvárať krásne spomienky a udržiavať si organizovanosť v živote. Darujte darček, ktorý kombinuje eleganciu s praktičnosťou a zanechá trvalý dojem.

Personalizácia na mieru

Samolepku na boxe vám radi prispôsobíme vašej firemnej identite a farbám. Neváhajte nás kontaktovať, radi s vami prekonzultujeme úpravy.

Dizajnový obal

Otvorenie darčekového boxu je jedinečným zážitkom, ktorý začína tým najjednoduchším gestom - odtrhnutím perforovanej pásky, ktorá zdobí povrch tohto obalu.


Diár 2024 

I napriek ére digitálnych technológií stále preferuje väčšina profesionálov uchovávať svoje myšlienky a povinnosti na tradičnom papieri. Je to starý, ale spoľahlivý spôsob, ako udržať prehľad vo svojich záväzkoch. Rýchle poznámky, termíny stretnutí a plánovanie na nadchádzajúci týždeň - to všetko môžete zaznamenávať jednoducho a intuitívne. Okrem toho, niečo na tom je, keď môžete vidieť svoje myšlienky na papieri a vytvoriť skutočné spojenie medzi vaším vedomím a fyzickým svetom. 

Písacie potreby 

Elegantné pero vyrobené z hliníka s jemným matným povrchom a luxusným zlatým klipom predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkcionality. Toto nadčasové písacie nástroje nie len zachytávajú oko svojím dizajnom, ale ponúkajú aj spoľahlivý zápis a písací komfort. Nech už ide o podpísanie dôležitého dokumentu alebo písanie kreatívnych poznámok.

Na stiahnutie


Hodnotenie


Pridať hodnotenie

Darčekový box Office


Nahrajte obrázky
Kliknite sem alebo presuňte sem obrázky ktorý chcete nahrať.

Newsletter

Prihláste sa do newslettra pre najlepšie ponuky

Grafický návrh

Potrebujete grafický návrh? Radi Vám pomôžeme.

Chcem návrh

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať