O nás     Blog     Kontakt

        Instagram

Firemné darčeky

Firemné darčeky

Vitajte v našom exkluzívnom svete firemných darčekov, kde sa otvára priestor pre objavovanie dokonalých riešení pre vašich obchodných partnerov, klientov a zamestnancov. V našej širokej ponuke produktových balíčkov, známych ako darčekové boxy, sa ukrývajú možnosti vytvoriť nezabudnuteľné zážitky, ktoré isto potešia každého. Každý balíček nesie v sebe dávku starostlivosti a pozornosti, ktorá je nám dôležitá. Oslovte s nami tú správnu emóciu a spríjemnite dôležité chvíle vašich partnerov, klientov a kolegov.

Novinka

Firemné darčeky Lampoa

od 42.58 €

Novinka

Firemné darčeky Benvik

od 34.48 €

Novinka Odporúčané

Firemné darčeky Tjarlax

od 30.58 €

Novinka

Firemné darčeky Granona

od 42.13 €

Novinka Odporúčané

Firemné darčeky Orosi

od 22.12 €

Novinka

Firemné darčeky Knapnas

od 32.08 €

Novinka

Firemné darčeky Raskogen

od 71.06 €

Novinka

Firemné darčeky Oskatan

od 76.02 €

Odporúčané

Darčekový box Maxi

od 24.00 €

Odporúčané Nízka cena

Darčekový box Office

od 10.00 €

Novinka 100% slovenský produkt

Firemný kalendár s logom

od 5.40 €

Výnimočné firemné darčeky

Ako spoločnosť sa iste často ocitnete v situácii, keď chcete obdarovať vašich obchodných partnerov či klientov výnimočným spôsobom. Nechajte nás sa o to postarať a prezentujte našu zbierku firemných darčekov, ktoré vám vieme prispôsobiť podľa vašich potrieb. S možnosťou personalizácie sa vaša firma stáva súčasťou každého darčeka, či už je to prostredníctvom loga firmy alebo osobného odkazu. Týmto spôsobom pripomeniete vašim partnerom, kolegom a zamestnancom spoločné úspechy a budete v ich mysliach ako spoľahlivý a pozorný partner.

Štýlové darčeky pre všetky príležitosti

Vytvorte dobrý dojem s našimi ohromujúcimi firemnými darčekmi, ktoré sú vhodné pre rôzne príležitosti. Či už hľadáte spôsob, ako poďakovať vašim oddaným zamestnancom, potešiť firemných partnerov alebo upevniť vzťahy s klientmi, máme pre vás riešenia, ktoré osloví každého.

Ponuka firemných darčekov s personalizáciou na mieru

Každý jedinečný darček vieme pre vás prispôsobiť na mieru a ozvláštniť ho vašim logom alebo osobným odkazom. Či už ide o diár s firemným logom alebo písacie potreby, vaše logo sa stáva príjemnou pripomienkou spoločnej spolupráce. Týmto spôsobom posilníte nielen vzťahy, ale aj pocity dôvery a uznanie voči vašej firme. 

Darčeky pre zamestnancov :

Potešte vašich zamestnancov špeciálnymi balíčkami, ktoré ocenia ich odhodlanie a oddanosť. Naša úloha je vám pomôcť vybrať tú najideálnejšiu možnosť. Nech sú to Vianoce či významné jubileá vašej firmy, tieto príležitosti si zaslúžia osobitnú pozornosť. Milý darček pre verných zamestnancov bude výrazom vďaky za ich prínos a posilní vaše vzťahy s celým tímom.

Darčeky pre firmy:

Upevnite vzťahy so svojimi obchodnými partnermi vďaka našim firemným darčekom. Skombinujte kvalitu a eleganciu do každého balíčka.

Darčeky pre obchodných partnerov:

Preukážte vašim partnerom, že ich vážite, vyberajte z našich vyberaných darčekových boxov, ktoré potešia ich vkus. Darčeky pre obchodných partnerov si u nás vyberiete a verte, že malá pozornosť vždy poteší každého.

Prečo si vybrať naše firemné darčeky

Rozmanitosť a prispôsobiteľnosť. Naše balíčky sú dostupné v rôznych cenových hladinách a môžeme ich prispôsobiť vašim potrebám.

Profesionálny dotyk. Každý balíček je zostavený s ohľadom na kvalitu a detaily, aby reprezentoval vášu firmu v najlepšom svetle.

Objednajte si firemné darčeky ešte dnes

Nezáleží na tom, či ide o väčšie množstvo darčekov pre vašich zamestnancov alebo exkluzívne balíčky pre obchodných partnerov - naša ponuka firemných darčekov vám poskytne širokú škálu možností. Vyberte si kategóriu, ktorá zodpovedá vašim cieľom a objednajte ešte dnes. Zabezpečte, aby vaša firma zostala v mysliach vašich zamestnancov a partnerov ako miesto, kde sa cení jedinečne a výnimočne.

Tešíme sa, že vám pomôžeme vytvoriť firemné darčeky, ktoré vás budú vyzdvihovať.


Newsletter

Prihláste sa do newslettra pre najlepšie ponuky

Grafický návrh

Potrebujete grafický návrh? Radi Vám pomôžeme.

Chcem návrh

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať